Про нас

Компанія ТОВ «Делайт Дистриб’юшн» існує на ринку України з 2015 року і є лідером імпорту японської косметики.

За цей час були підписані контракти з провідними японськими компаніями, які виробляють високоякісну косметику для догляду за обличчям, тілом та волоссям. Такі торгові марки як LebeL, Pacific Products, Trichoderm, Alen, Kapua, Milbon стають все більш відомими та популярними в нашій країні завдяки нашій компанії.

Японські бренди є провідними у світі нанотехнологій і докорінно змінюють відношення до догляду за шкірою голови, волоссям, обличчям та тілом.

Абсолютно вся косметика зарекомендувала себе як високопрофесійний і результативний продукт, що дає відмінний результат.

Наші переваги

Чому варто вибрати професійну японську косметику?

Освячені століттями традиції: японська косметика глибоко вкоренилася завдяки багатовіковим традиціям, поєднанню стародавньої мудрості та передових технологій. Майстерність та ретельна увага до деталей при створенні цих продуктів забезпечують виняткову якість та ефективність.

Інноваційні формули: японські косметичні бренди відомі своїм невпинним прагненням інновацій. Новаторські дослідження та проривні відкриття призвели до появи унікальних формул, які забезпечують неперевершені результати та задовольняють найвибагливіші потреби різних типів шкіри та волосся.

Натуральні інгредієнти. Японська професійна косметика складається переважно з натуральних та рослинних інгредієнтів. Ретельно підібрані компоненти відмінно поєднуються та забезпечують тривалий та помітний результат.

Ми пишаємося тим, що не просто виконуємо зобов'язання, а й надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта з огляду на його особливості та потреби.

Наша місія – виховання клієнта нового покоління через японський «культ здорового волосся, обличчя та тіла».

Наші цілі:
- популяризація догляду за собою з якісною професійною японською косметикою
- популяризація професійної японської косметики на території України
- підтримка та просування японських брендів на ринку краси України
- Підвищення якості та кількості послуг салонів краси, приватних майстрів, трихологів на всій території України.

Наша унікальна перевага дистрибуції:
Прямі поставки з Японії: За 7 років ми встановили прямі партнерські відносини з відомими японськими косметичними брендами. Поставляючи нашу продукцію безпосередньо з Японії, ми гарантуємо справжність, свіжість та відповідність найвищим стандартам якості. Широкий вибір брендів преміум-класу, кожен з яких відомий своєю унікальністю та ефективністю.

Виняткове обслуговування клієнтів: Наша команда завжди готова допомогти із запитами, персональними рекомендаціями та швидким вирішенням будь-яких проблем.

Високий професіоналізм: Ми дуже цінуємо свою репутацію і тому постійно навчаємось та розвиваємося, щоб ділитися знаннями з нашими клієнтами.

Спільний підхід: Ми віримо у зміцнення довгострокових партнерських відносин із нашими клієнтами. Незалежно від того, чи ви є ентузіастом краси, власником салону або професіоналом в галузі краси, наш спільний підхід гарантує індивідуальні рішення для задоволення ваших конкретних потреб.

Понад 100 салонів, приватних майстрів та трихологів по всій Україні приєдналися до співпраці з нашою компанією та успішно навчаються. Така плідна комунікація сприяла нашому розвитку на міжнародному ринку та розширенню клієнтської бази.

Всі ми різні, з різною зовнішністю, потребами та можливостями, саме це враховували при формуванні асортименту косметики на нашому сайті.

На сайті ви точно знайдете все, що вам необхідно, різноманітність асортименту здивує навіть найвибагливішого клієнта.

За багаторічний досвід роботи в індустрії краси та співпраці з провідними брендами та експертами, ми об'єднали висококласних майстрів, ефективні бьюті-продукти, талант та передові технології в одному місці. Тепер, завдяки нам, вам не потрібно далеко їхати, щоб стати власником професійної, високоефективної та сертифікованої косметики, ви можете це зробити в один клік.

Приємних покупок!

Запис на семінар

  Заповніть цю форму, щоб потрапити до нашого семінару.


   Запит на отримання прайсу

   Заповніть цю форму і ми вам передзвонимо!

    Замовити зворотній дзвінок

    Передзвонити вам?

     Замовити зворотній дзвінок